SWR-1200L2 11AC ເຣົາເຕີ້ໄຮ້ສາຍຄູ່ແບນ 1200M WiFi Router
ໝາຍເລກຮຸ່ນ:SWR-1200L2
ຍີ່ຫໍ້:ຊັບເທວ
ຈຳນວນຂັ້ນຕ່ຳ:1
ກູ  ສະວິດກຳນົດເວລາ FWiFi
ກູWiFi ແຂກ ແລະ ການຄວບຄຸມຂອງຜູ້ປົກຄອງ
ກູCPU ຄູ່ແກນ, CPU ໄຮ້ສາຍຄູ່
ລາຍລະອຽດຜະລິດຕະພັນ
ພາລາມິເຕີທາງເທັກນິກ
ແອັບພລິເຄຊັນເຄືອຂ່າຍ
ການຄຸ້ມຄອງ
ດາວໂຫຼດ
01
ລາຍລະອຽດຜະລິດຕະພັນ
2.4G + 5G
CPU ຄູ່ແກນ
ເສົາອາກາດ 4 * ຂະຫຍາຍ
MU-MIMO
Ipv6
ຊິບເຊັດ MT7628DAN+MT7613BEN ມາດຕະຖານໄຮ້ສາຍ IEEE 802.11ac/n/a 5GHz
ໜ່ວຍຄວາມຈຳ/ບ່ອນເກັບຂໍ້ມູນ 64MB/8MB IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
ພອດ LAN ອິນເຕີເຟດ 2×10/100Mbps ຄວາມໄວໄຮ້ສາຍ 300Mbps (2.4GHz)
ອິນເຕີເຟດ ພອດ WAN 1×10/100Mbps 867Mbps (5GHz)
ແຫຼ່ງຈ່າຍໄຟພາຍນອກ 12VDC/1.5A ຄວາມຖີ່ WiFi 2.4-2.5GHz; 5.15-5.25GHz
ກວ້າງ x ເລິກ x ສູງ 180 × 130 × 26 ມມ ໂໝດໄຮ້ສາຍ
ເຣົາເຕີ້ໄຮ້ສາຍ; WISP; AP
ການຮັບຮອງ CE, RoHS ເສົາອາກາດ 2×2.4GHz
ປຸ່ມ WPS/ຕັ້ງຄ່າໃໝ່ 2×5GHz